3D Üretim Sistemi

Anasayfa \ 3D Üretim Sistemi 933 07.Nis.2016

Projet 660 Pro

Profesyonel, tam renkli 3d yazıcıdır. ProJet 660Pro renkli 3D yazıcı yüksek hassasiyette ve çözünürlükte çıktıları günler değil, saatler içerisinde üretir. Renk paletlerinde geçiş yapmadan tek çıktıda tam renkli CMYK yazdırma yapar. Mimarlık, tüketici ürünlerinin tasarımı, sağlık, eğitim modelleri, kristalografi, medikal öğretim modelleri gibi pek çok alan için mükemmeldir. Diğerlerinden Farklı, Tam Renkli Çıktı Alma Tekniği sunar.

Sadece 3D Systems tam renkli 3D yazıcıları (CJP), fotoğraf kalitesinde gerçekçi renkler kullanabilir. Bu segmentteki yazıcılar, tasarladığı prototipe renk katmak isteyenler ve özellikle belirgin bir renkte çıktı almak isteyenler için güvenli, ofis dostu ve kullanımı kolaydır. ProJet 660Pro 3D yazıcısı, 254 x 381 x 203 mm inşa alanıyla kendi sınıfındaki tam renkli 3D yazıcılar arasında en verimli ve kullanımı en kolay olanıdır. Sektör çalışanları ile olağanüstü yüksek çözünürlükte modelleri üretebilmeleri için 4 kanal CMYK tam renkli 3D baskı yöntemini buluşturur.

Stop motion animatörleri, profesyonel model dükkanları, mimarlar, tüketici ürünü tasarımcıları ve geliştiricileri, dijital imalatçılar ve pek çok profesyonel için idealdir. Tüm modeller kumlanmış, delinmiş, dökümü alınmış, elektrolizle kaplanmış gibi çıktısı alınabilir. Döküm için yüksek sıcaklıklara mukavemet gösterir. Tüm tam renkli 3D yazıcılarımız gibi bu modelimizde de destek malzemesi kullanılmaz ve kullanım için uzman olmanıza gerek yoktur.


Projet 3500 HD Max

Projet 3510 HD Max modeli ile HD, UHD ve XHD modlarında modelleme yapılabilir, fonksiyonel dayanımı yüksek parçaları yüksek hassasiyet ve kalite ile oluşturulabilir. XHD modunda 16µ katman kalınlığı ve 750 x 750 x 1600 DPI (xyz) çözünürlük ile mevcut teknolojiler arasındaki en hassas üretimi yapabilirsiniz. Serinin en gelişmiş modeli olan HD Max, diğer modellerden farklı olarak HS hızlı modelleme modu ve yüksek çözünürlüklerde daha geniş bir inşa alanına sahiptir. Otomotiv, endüstriyel tasarım, sağlık, eğitim ve daha bir çok sektörde farklı amaçlarda kullanılan Multijet teknolojisi, yüksek ürün kalitesi ile fark yaratmaktadır.

 

Projet 4500

Dünnyanın ilk full-color plastik 3D yazıcısıdır. Canlı renkler ile dayanıklılığının mükemmel birleşimini sunar. The ProJet® 4500 ile kullanıma hazır, esnek ve dayanıklı parçaları  renkli olarak üretebilirsiniz. Ofis kullanımına uygun bu 3D Yazıcı hızlı ve sessiz çalışırken mükemmel yüzey kalitesine sahip prototipler üretebilmektedir.

CJP ColorJetPrinting teknolojisini, ve yeni geliştirilen VisiJet® C4 Spectrum™ plastik malzemelerini kullanan ProJet 4500 ile bir çok sektörde farklı ihtiyaçlara uygun modeller üretilebilir. Destek yapısı gerektirmeyen eşsiz teknolojisi ve otomatik geri dönüşüm ünitesi ile malzeme kullanımında maksimum verimlilik sağlanmaktadır.

 

Merkezimizden Görüntüler